tiistai 11. marraskuuta 2014

ARVONTA - Bodycamp Ms. Fitness V valmennuspaketti

ARVONTA

MS. FITNESS VALMENNUSPAKETTI 
Sain taas mahdollisuuden arpoa MS. Fitness valmennuspaketin kahdelle henkilölle lukijoiden kesken! 
Nyt alkamassa siis viides MS. Fitness-valmennus! 

http://www.bodycamp.eu/tuote/ms-fitness
(arvonnan voittaja julkaistaan pe 14.11)


ALLA SELVITYS MISTÄ KYSE + OHJEET ARVONTAAN

  • Alkaa 15.11
  • Kesto n. 6 kuukautta / 24 Viikkoa
  • 6 yhteistapaamista (treenit personal trainerin kanssa + poseeraustunnit) HKI 2 kpl, TRE 2 kpl ja Oulu 2 kpl. ( Tapaamisiin osallistuminen vapaaehtoista )
  • Tekniikka harjoitukset valmentajan johdolla heti jakson startattua Oulussa, Tampereella ja Jyväskylässä.
  • Kaksi ryhmää: Pohjois-Suomi ja Etelä-Suomi
  • Pääsyn omaan suljettuun Ms.Fitness 5 Facebook-ryhmään
  • Vastauspalvelun 6 kuukaudelle
  • OnlinePT-tunnit 4 kpl (ohjelman räätälöimistä varten)
  • Monipuoliset sinun tavoitteisiisi räätälöidyt ravinto-ohjelmat aamiaisesta illalliseen
  • Monipuoliset sinun aikatauluihisi ja tavoitteisiisi räätälöidyt kuntosaliohjelmat.


  • Kati Alanderin ja Anna Virmajoen vinkit treenaamiseen.
  • Alona Malonen poseeraustunnit.


  • Ravinto ja kisoihin valmistava luento alan konkareiden vetämänä.
  • Anna ja Kati mukana treeneissä.


http://www.bodycamp.eu/tuote/ms-fitness
OSALLISTUMINEN

1. Osallistu kirjoittamalla postaukseen oma nimesi + sähköpostiosoitteesi

2. Kommentoi facebookkiin tämän jaetun postauksen yhteyteen osallistun


ARVONTA SUORITETAAN 15.11.2014

-Terhi-


comments

40 kommenttia:

  1. Mari Takkinen , mary.takkinen@hotmail.com (en valitettavasti omista facebook-tiliä, toivottavasti pääsen silti mukaan arvontaan...)

    VastaaPoista
  2. Ida Tolvanen, ida.tolvanen1@gmail.com

    VastaaPoista
  3. Inka Kaminen
    inkakaminen@gmail.com

    VastaaPoista
  4. Miia Mökkälä
    miia.mokkala@gmail.com

    VastaaPoista
  5. Sanna mehto

    sanna.mehto1@luukku.com

    VastaaPoista
  6. Emilia Tuovinen
    emilia.k.tuovinen@gmail.com

    VastaaPoista
  7. Teea-Lotta Hotokka
    tellu.hotokka@hotmail.com

    VastaaPoista
  8. Milla Koivisto
    mlk_90@msn.com

    VastaaPoista
  9. Jonna Jurvanen
    zonna@hotmail.fi

    VastaaPoista
  10. Piia korhonen
    melancolymoon ( at ) gmail.com

    VastaaPoista
  11. Minna
    minvaa@luukku.com

    VastaaPoista
  12. Niina Oivo
    niinaker@gmail.com

    VastaaPoista
  13. Jennika Mäki-Kahra
    jennika.makikahra@gmail.com

    VastaaPoista
  14. Rosa Haikarainen
    rosa.haikarainen@lukku.com

    VastaaPoista
  15. Krista Mäkinen, krrisstta@hotmail.com

    VastaaPoista
  16. Emma
    poemlo@hotmail.com

    VastaaPoista
  17. Sanni Kirjavainen
    sanni03@luukku.com

    VastaaPoista
  18. Krista Luoto krista.luoto@live.com

    VastaaPoista
  19. Jennifer Talledo jennifer.talledo@gmail.com :)

    VastaaPoista
  20. Miia saarinen
    miia1.saarinen@gmail.com

    VastaaPoista
  21. Päivi Piri
    kisulit3@hotmail.com

    VastaaPoista
  22. Päivi Vanhatalo
    paivi.vanhatalo@gmail.com

    VastaaPoista
  23. Anna Niiranen
    annakatariina.niiranen@gmail.com

    VastaaPoista
  24. Maija Suojala
    suojalam@gmail.com

    VastaaPoista
  25. Anna
    marianna1@luukku.com

    VastaaPoista
  26. Satu Liukkonen
    satu.liukkonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  27. Marja marja1983@hotmail.com

    VastaaPoista
  28. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  29. Emilia Hiltunen
    emiliahiltunenn@gmail.com

    VastaaPoista
  30. Nelli Heikkinen
    nheikkinen@hotmail.com

    VastaaPoista
  31. Mari Pasma, mari.pasma@pp.inet.fi

    VastaaPoista
  32. Carita Rimmi, carita.rimmi@gmail.com

    VastaaPoista
  33. Juuri tällaista tsemppiä tarvitsisin!
    t.odette123(at)luukku.com

    VastaaPoista

Huomaa: vain tämän blogin jäsen voi lisätä kommentin.