tiistai 12. marraskuuta 2013

ARVONTA TÄNÄÄN!! Bodycampin Ms. Fitness -paketti kahdelle maksutta! (Terhi)

Moikka!

Tosiaan itse kuulun tuohon Bodycampin BC Pro Teamiin (kisavalmennusryhmä) niin kuin olen aikaisemmin kertonut! :)  

Bodycampilla alkaa tulevana perjantaina 6kk mittainen Ms. Bikini -ohjelma jonka tähtäimenä on bikinikunto 2014 + mahdollisuus päästä mukaan myös tähän kisavalmennusryhmään! 


MEILLÄ ON NYT MAHDOLLISUUS ARPOA KAHDELLE ONNELLISELLE TUO PAKETTI MAKSUTTA!! :)



Tässä vähän tietoa paketista:


"ENSI KESÄNÄ OLEN VARMASTI BIKINIKUNNOSSA!"
Kovia lupauksia ensi kesän bikinikunnosta kuulee monen suusta. Nyt onkin kaikilla lupaajilla ja bikinikuntoon ensi kesäksi haluavilla mahdollisuus päästä tavoitteeseensa ja pysyä sanojensa takana.
BodyCamp järjestää Ms. Fitness / Bikini Body Challengen, johon osallitumalla pääset kesäkuntoon varmasti!
2 parasta muuttujaa voittaa 500€:n matkalahjakortin sekä 5 parasta saavat vuoden BodyCampin kisavalmennuksen hintaan 0€. (Arvo 1990€)
 Ms.Fitness / Bikini Body Challenge
 - Alkaa 15.11
- Kesto, 6 Kuukautta / 24 Viikkoa
 - 4 Yhteistapaamista (Treenit Personal Trainerin kanssa + Poseerautunnit) Hki ja Tre
 - Pääsyn omaan suljettuun Ms.fitness Facebook ryhmään
 - Vastauspalvelun 6 kuukaudelle
- Online PT tunnit 4 kpl
- Kehonkoostumusmittauksen / InBody 720
- Monipuoliset sinun tavoitteisiisi räätälöidyt ravinto-ohjelmat, aamiaisesta illalliseen.
- Monipuoliset sinun aikatauluihisi ja tavoitteisiisi räätälöidyt kuntosaliohjelmat.
- Kati Alanderin vinkit treenaamiseen.
- Alona Malonen poseeraustunnit.
- Tapaamiset pidetään Helsingissä ja Tampereella.
Lue lisää täältä: http://bodycamp.eu/tuote/ms-fitness

Arvontaan osallistuminen
Kommentoi tähän bloggaukseen 
Nimi + sähköpostiosoitteesi
TAI lähetä tiedot osoitteeseen 
emmijaterhi@gmail.com

Arvonta suoritetaan tänään klo. 20.00!! 

(mikäli osallistujia on alle 10 niin siirtyy arvonta huomiselle)


-Terhi-

comments

234 kommenttia:

  1. Emma Leskinen emma.wilenius@jippii.fi

    VastaaPoista
  2. Maria Toikkanen + sunflower_@netti.fi

    VastaaPoista
  3. Laura Kadenius -laura.kadenius@gmail.com :)

    VastaaPoista
  4. aika mahtava mahdollisuus :)
    terkuin Nora Varjo
    nora.varjo@gmail.com

    VastaaPoista
  5. Emma Pasanen, likkakuinenkeli@gmail.com

    VastaaPoista
  6. Miisa Kunttu

    miisa.kunttu@gmail.com

    VastaaPoista
  7. Emmi lähteilä emmizu96@hotmail.com

    VastaaPoista
  8. Laura Westerholm laxu_86@luukku.com

    VastaaPoista
  9. WOUU tää on nii mun juttu ;) <3! Natalie Keinonen ja natalie.keinonen@gmail.com + nataliekeinonen.blogspot.fi

    VastaaPoista
  10. Marika Palokangas marika.palokangas@hotmail.com

    VastaaPoista
  11. Inna Razumova
    ness9494@gmail.com

    VastaaPoista
  12. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  13. Jenna Lahtovaara tiidainen(a)gmail.com

    VastaaPoista
  14. Jenni Pellinen jennipauliina90@gmail.com

    VastaaPoista
  15. Emilia Valo emilia.valo@yahoo.com

    VastaaPoista
  16. Pakko kokeilla onneaan, vaikka en mikään Hannu Hanhi olekaan! :)

    Jenna Laamanen
    jenna.laamanen@hotmail.com

    VastaaPoista
  17. aina täytyy kokeilla onko onne tälläiseen:)
    Riina Okuogume
    rokuogume@gmail.com

    VastaaPoista
  18. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  19. Pakko kokeilla onneaa kun on niin upea palkinto! :)
    Heidi Hietamäki
    heidihietamaki@hotmail.fi

    VastaaPoista
  20. Olisi mahtavaa voittaa. :) Mukana arvonnassa siis!

    annikakotoneva@msn.com
    -Annika

    VastaaPoista
  21. Riina Leinonen, riinuska86@gmail.com


    VastaaPoista
  22. Mukaan! -reetta- alfur_86@hotmail.com

    VastaaPoista
  23. Sanna-Mari Hänninen
    hanninen.sanna.mari@hotmail.com

    VastaaPoista
  24. Miia Mökkälä
    miia.mokkala@gmail.com

    VastaaPoista
  25. Mahtava arvonta!
    Minni Hämäläinen
    minni.hamalainen@hotmail.com

    VastaaPoista
  26. Iida Andersson
    iidala@live.fi

    VastaaPoista
  27. Janika tuomennoro & janikatuomennoro@yahoo.com

    VastaaPoista
  28. Elina Fagerroos elina.fagerroos@hotmail.fi :)

    VastaaPoista
  29. täytyy kokeilla onnea :)Jenniina,njenniina@gmail.com

    VastaaPoista
  30. Henna Korhonen,
    hennakorhonen@hotmail.fi.

    VastaaPoista
  31. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  32. Tiia Kiviniemi
    tiiayks@hotmail.com

    VastaaPoista
  33. Kirsi Hietikko
    kirsihietikko(at)hotmail.com

    VastaaPoista
  34. Tiia Kemppi
    tiiakemppi@hotmail.com

    VastaaPoista
  35. Annika Sihvonen
    annikasihv@gmail.com

    VastaaPoista
  36. Hanna hyytiäinen
    hanna.hyytiainen@luukku.com

    VastaaPoista
  37. Emmi Lahtinen
    emmi.lahtinen@student.samk.fi

    VastaaPoista
  38. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  39. Olis tosi hienoi saada tällänen :)
    Sara Seppälä
    sarajulia.seppala@hotmail.com

    VastaaPoista
  40. Monika Heino + monsku-92@hotmail.com

    VastaaPoista
  41. Niina Äijälä tehotytot1@luukku.com

    VastaaPoista
  42. Bikinifitness kuntoon olis tarkotus päästä, joten tää ois ihan mahtava juttu!
    Jonna Peltola
    jonna.emilia91@gmail.com

    VastaaPoista
  43. Susanna Suorajärvi
    susanna.suorajarvi@suomi24.fi

    VastaaPoista
  44. Johanna kaunisto
    Kaunisto59@gmail.com

    VastaaPoista
  45. Kaisa
    grip268(at)gmail.com

    VastaaPoista
  46. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  47. Emma Hämäläinen
    emma-pauliina@hotmail.com

    VastaaPoista
  48. Johanna kaunisto
    Kaunisto59@gmail.com

    VastaaPoista
  49. Erica Kettunen. ericak1@hotmail.fi

    VastaaPoista
  50. Heidi
    heidi_bask@hotmail.com

    VastaaPoista
  51. Jonna Nurmi jasmiina94@hotmail.com

    VastaaPoista
  52. Anna-Stina Rajamäki
    anskurajamaki@suomi24.fi :)

    VastaaPoista
  53. Suvi Peltola
    sumppula@hotmail.com

    VastaaPoista
  54. Anni Varis, anni.h.e.varis@gmail.com

    VastaaPoista
  55. Anniina Takala ankuuu_@hotmail.com

    VastaaPoista
  56. Elina Partanen, elimarmi@hotmail.com

    VastaaPoista
  57. Elina :)
    elina.puurunen@gmail.com

    VastaaPoista
  58. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  59. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  60. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  61. Kirsi Murto: kirsi.murto2@gmail.com

    VastaaPoista
  62. Jes! Kerli Valli kerli.harik@gmail.com

    VastaaPoista
  63. Emilia Tuovinen emilia.k.tuovinen@gmail.com :)

    VastaaPoista
  64. Sini Reitama, sini.reitama@student.samk.fi

    VastaaPoista
  65. Heli Ruuth
    heli_-@hotmail.com
    0400555256

    VastaaPoista
  66. Jenna Tuomi, jennatuomi@hotmail.fi

    VastaaPoista
  67. Olisihan tämä tosi kiva voittaa :) vauvakilotveks (at) gmail.com

    VastaaPoista
  68. Emilia Tuovinen, emilia.k.tuovinen@gmail.com

    VastaaPoista
  69. Laura Linnavirta lauraa.lin@hotmail.com

    VastaaPoista
  70. Katri Krekula, katrii_@hotmail.com

    VastaaPoista
  71. Katja
    ka_tj_ushka@hotmail.com

    VastaaPoista
  72. Oi hienoa, toivottavasti onni suosii tänään! :) Siina Forsblom siinamila@gmail.com

    VastaaPoista
  73. Kumpa kerran onnetar suosisi oikein kunnolla, tämä olisi unelmien täyttymys! :)
    Erika Koski-Säntti
    erika.koskisantti@gmail.com

    VastaaPoista
  74. Jenni Särkilampi
    jenni.sarkilampi@gmail.com

    VastaaPoista
  75. Kumpa kerran onnetar muakin suosis, olis se unelmien täyttymys! :)
    Erika Koski-Säntti
    erika.koskisantti@gmail.com

    VastaaPoista
  76. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  77. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  78. Riikka K / ril3x@hotmail.com

    VastaaPoista
  79. Elisa Tuominen, bellax@netti.fi

    VastaaPoista
  80. Täähän olis aivan supermahtava juttu! ehdottomasti mukana arvonnassa :)
    Piia Luopajärvi
    piia.luopajarvi@gmail.com

    VastaaPoista
  81. Mukana!!! Kesäkunto täältä tullaan ;D

    Kerttu Koivisto, keppsu@gmail.com

    VastaaPoista
  82. Ihan loisto homma olis 😍
    Jenni Laamanen, jenisteri@hotmail.com

    VastaaPoista
  83. Voi apua! Tälläistä kaipaisin nyt niin paljon :) !

    Eveliina Koikkalainen
    eveliinakoikkalainen@gmail.com

    VastaaPoista
  84. Senja Ruissalo, sssenja@gmail.com :)

    VastaaPoista
  85. Iina saarinen iina.saarinen@gmail.com

    VastaaPoista
  86. Tulis todella tarpeeseen! :)
    Henna Heinisuo
    hheinisuo@hotmail.com

    VastaaPoista
  87. Tää olis aivan huippua!!

    Annina Vainio
    annina-@hotmail.fi

    Nyt peukut pystyyn:D

    VastaaPoista
  88. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  89. Iida Rintamäki

    iida.rintamaki@gmail.com

    VastaaPoista
  90. Ihan huikee arvonta, nyt on pakko osallistua :D
    Erika F, erika.f@hotmail.com

    VastaaPoista
  91. Miina laasonen
    Miina.laasonen@luukku.com

    VastaaPoista
  92. Vau mikä arvonta! :)

    Asta Mäki
    asta.maki@suomi24.fi

    VastaaPoista
  93. Suvi-tuuli linjamaa
    Subapuba@hotmail.com

    VastaaPoista
  94. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  95. Taru Latvala
    taru_latvala@hotmail.com

    VastaaPoista
  96. Oona

    okolvanki@gmail.com

    VastaaPoista
  97. Inka
    inka-harriet@jippii.fi

    VastaaPoista
  98. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  99. Viivi Heikura
    heikura.viivi.k@student.uta.fi

    VastaaPoista
  100. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  101. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  102. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  103. janita mäkinen
    janita.makinen@suomi24.fi

    VastaaPoista
  104. paula knuutinen, paula-90@luukku.com

    VastaaPoista
  105. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  106. Annukka Koivistoinen
    a_katariina@hotmail.com

    VastaaPoista
  107. Annika
    annika.harju@outlook.com

    VastaaPoista
  108. Siru Seppänen
    siru.seppanen@hotmail.fi

    ;)

    VastaaPoista
  109. Johanna Heikkonen
    johanna.mh@live.fi

    VastaaPoista
  110. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  111. Salla Penttilä, salla.penttila@gmail.com

    VastaaPoista
  112. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  113. Aivan mahtava arvonta :)!
    Jennifer Talledo
    jennifer.talledo@gmail.com

    VastaaPoista
  114. viola helminen
    violaah@gmail.com

    VastaaPoista
  115. Jonna o
    Yoanna-8(at)hotmail.com

    VastaaPoista
  116. Sini Juha
    sini.j@hotmail.com

    VastaaPoista
  117. Anni Perikangas
    anni.perikangas@hotmail.com !!

    VastaaPoista
  118. Janika Lehtonen janikalehtonen@gmail.com

    VastaaPoista
  119. Saara Seppänen
    saarasep@gmail.com

    VastaaPoista
  120. Todella hyvä arvonta ja varmasti tulee monelle tarpeeseen. Itsekkin ehdottomasti mukana! :)

    Suvi Kaukiainen
    suvikaukiainen@live.fi

    VastaaPoista
  121. Mieletön arvonta! :)

    Ina-Sofia Kohonen
    ina-sofia@hotmail.com

    VastaaPoista
  122. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  123. Noora Keitel
    noorake@hotmail.com

    VastaaPoista
  124. Sonja Henriksson
    sonah80@hotmail.com

    VastaaPoista
  125. Essi Rundgren
    rundgrenessi@gmail.com

    VastaaPoista
  126. Taru taivela taivelataru@gmail.com

    VastaaPoista
  127. Mari Mustonen mari.mustonen@surffi.net

    VastaaPoista
  128. Aila Mustonen aila.mustonen@surffi.net

    VastaaPoista
  129. Kotiäipän unelma. Piritta Mattila, piritta.mahanen@kotikone.fi

    VastaaPoista
  130. Emma kuusinen fiteemma@gmail.com

    VastaaPoista
  131. Sabrina Kaleva

    sabrina.kaleva@gmail.com

    VastaaPoista
  132. Linda Kaartoaho
    linda.kaartoaho@gmail.com

    VastaaPoista
  133. Tanja Heikka
    nadja_tanja@hotmail.com

    VastaaPoista
  134. Natalia Polishsuk
    nantsukka@suomi24.fi

    VastaaPoista
  135. Maria V.
    marianposti@wippies.com

    VastaaPoista
  136. Jenni Oinas
    jenni.oinas1991@gmail.com

    VastaaPoista
  137. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  138. Rebecca Kahlos : rebecca.kahlos94@hotmail.com

    VastaaPoista
  139. Minna Leppänen
    mixy_90@luukku.com

    VastaaPoista
  140. Tiina Lehtimäki
    titiina.lehtimaki(a)gmail.com

    VastaaPoista
  141. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  142. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  143. ulla p
    ulla.pylvanainen@gmail.com

    VastaaPoista
  144. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  145. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  146. Laura Niinimäki
    laura.niinimaki1996@gmail.com

    VastaaPoista
  147. Minna Vartiainen
    minna2801@hotmail.com

    VastaaPoista
  148. Hanna Sipola

    Sipola.hanna@gmail.com

    VastaaPoista
  149. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  150. Tiia Värrälä, tiia.varrala@phnet.fi

    VastaaPoista
  151. Heidi Vuoma
    heidi.vuoma@gmail.com

    VastaaPoista
  152. Silja Makkonen, siljamakkonen@hotmail.com :))!

    VastaaPoista
  153. Kirsi Ahonen
    k_ahonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  154. Maria Isosalo maria.isosalo@gmail.com

    VastaaPoista
  155. Elina Hietala
    elina.hietala@hotmail.com

    VastaaPoista
  156. Aino Haavisto
    aino.haavisto@netti.fi

    VastaaPoista
  157. Niina Lukkarila
    niinalukkarila1@hotmail.com

    VastaaPoista
  158. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  159. Johanna Virtanen juanitassa@gmail.com
    Mä haluun!

    VastaaPoista
  160. Iida Perälä
    perala.iida@gmail.com

    VastaaPoista
  161. Anna Sinkkonen
    sollo@netti.fi

    VastaaPoista
  162. Sari Reunanen sasure@luukku.com

    VastaaPoista
  163. Natalia Polishsuk
    nantsukka@suomi24.fi

    VastaaPoista
  164. Jenna Kuusela , jjjenna_@hotmail.com

    VastaaPoista
  165. Anu Perälä
    anu-louhi@suomi24.fi
    Peukut pystyyn :)))

    VastaaPoista
  166. Henwiikka@luukku.com
    Ronja Huttu-Hiltunen

    VastaaPoista
  167. Karla kivimäki

    karlak@luukku.com

    VastaaPoista
  168. Emma Siekkinen
    enmanen@gmail.com

    VastaaPoista
  169. Nina Salonen
    nnina.salonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  170. Anna Rantanen
    anna.rantanen@hotmail.com

    VastaaPoista
  171. Iris Taivainen
    iris.taivainen@luukku.com

    VastaaPoista
  172. Wau!

    Anna-Sofia Kettinen
    annasofia.kettinen@gmail.com

    VastaaPoista
  173. Oi voi, bikini- ja morsiuskuntoon 2014 ;)
    Miia Sivonen sivosenmiude@gmail.com

    VastaaPoista
  174. Katri K katrieh@gmail.com

    VastaaPoista
  175. Maarit Hakola
    Maarit_86@hotmail.com

    VastaaPoista
  176. Aivan upea mahdollisuus! Toivottavasti onnistaa;)
    Aamu Kurjenpuu
    Aamu_1@live.com

    VastaaPoista
  177. Blogin hallinnoija on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista

Huomaa: vain tämän blogin jäsen voi lisätä kommentin.